Paket Servis Programı

Paket Servis Programı : Lokanta, Restaurantlar ve Cafeler için işinize değer katan Profesyonel , Nitelikli ve Sorunsuz Paket Sipariş Takip YazılımlarımızTüp su süt abone takip programıSizi eski teknolojiye mahkum eden sistemlerden kurtulun...

Easy POS Paket Servis Programı ile, yeni nesil VoIP (sayısal) telefon sistemlerinin ve Microsoft® Azure® altyapısının işinize getireceği avantajları keşfedin :


>> VoIP telefonların avantajlarını keşfedin


Paket Servis Programı

 

tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıProfesyonel Paket Servis Takip Programı : 1000den fazla aktif kullanıcısı ile Türkiye'nin en profesyonel ve en gelişmiş paket sipariş takip programı.

tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıOn-line teslimat ağı yönetim sistemi: Microsoft Azure ve Google servisleri üzerinde çalışan profesyonel ve sorunsuz saha dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi.

tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıVoIP (IP) Telefon desteği: (Türkiye'de ilk ve tek) Fiziksel ve sanal IP santraller ile %100 uyumlu caller id desteği ile yeni nesil VoIP sistemlerin tüm avantajlarını işinize yansıtın.

tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıOrjinal Caller ID Cihazları : Patentli ve Garanti balegesi Caller ID Cihazlarımız ile satışta ve satış satış sonrasında, tüm ürünlerimizin %100 arkasında duruyoruz.

tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıSize Özel Sipariş Alma Çözümleri : Web sitenizden, android uygulamarından on line sipariş alın, sadakat uygulamaları ile müşteri verimliliğinizi artırın.Abone Takip Programı - Analog ve VoIP caller idGerçek Ar-Ge ve Gerçek Teknoloji Üretimi

Yazılımlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını ve gömülü sistem tasarımlarını da biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir.

Çağrı tanımlama cihazları (Analog ve VoIP Calller-id ler) düşük maliyetli küçük cihazlar olarak görülmekle birlikte, aslında sipariş takip sistemlerinin temel taşını oluşturan parçalardır. Tasarımları ve üretimleri ise zahmetli, maliyetli ve yoğun ar-ge çalışması gerektirir.

Bizler kalıcı olabilmek ve yaptığımız işin hakkını verebilmek için bu zahmetli ve maliyetli ar-ge çalışmalarına katlanmak gerektiğine inanıyoruz. Çünkü yaptığımız işi piyasadan pay kapmak olarak değil, teknolojik gelişime katkı sunmak olarak görüyoruz.

Abone Takip Programı - Analog ve VoIP caller idYeni Ar-Ge ürünümüz : VoIP Caller ID

Yine, Ar-Ge çalışmalarımızın devamı olarak yürüttüğümüz ve başarıyla sonuçlandırdığımız, yeni nesil IP telefon sistemlerini de kapsama alanımıza alan VoIP Caller-Id Cihazımız, bu çalışma tarzımıza güzel bir örnektir

Söz konusu çözüm, tüm Fiziksel IP Santal ve Sanal IP Santral alt yapılarını, standart analog telefonlar gibi kapsama alanımıza almıştır. Türkiye'de ise bu anlamdaki ilk ve tek üründür.

Bu ürün sayesinde bizim müşterilerimiz de sıkıntı yaşamadan, kolayca ve yüksek maliyetlere katlanmadan üstün imkanlar sunan yeni nesil sayısal telefon sistemlerine hızlıca geçiş yapabilmektedir.


entegre abone takip programıİşinize Değer Katan Entegre Sistemler

Kolay Sipariş Takibi programı, sadece bir sipariş alma ve abone takip programı değildir. Güçlü müşteri tanıma ve sipariş alma araçlarına ilaveten, firmanızı bir İşletme olarak ele alan sipariş ve abone takibi üzerinden yürüyen entegre bir çözümdür.

Program, siz günlük işlerinizi yaparken (şipariş alma, teslimat ve tahsilat), arka planda stoğunuzu, cari hesaplarınızı, merkez ve personel kasalarınızı, depozito ve zimmetinizi, boş stoğunuzu, ön ve resmi muhasebenizi vs.vs. size hissettirmeden ve yüksek doğrulukla takip eder.

Programın gelişmiş sipariş modülü ise, günlük işlerinizi (siparişin alınması, işlenmesi, yönlendirilmesi, teslimatın ve tahsilatın takibi gibi) yüksek oranda otomatikleştiren fonksiyonları sayesinde operatörün iş yükünü azaltır ve hata oranını düşürür.

Program uzun yıllar Muhasebe ve ERP yazılımları geliştirme tecrübesine sahip profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Kodlama (yazma), test ve hata giderme süreçlerinde, dünyaca kabul edilmiş debugging süreçleri uygulanarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz hatalardan arındırılmış güçlü yazılım sistemleri sunuyoruz.

Kolay Sipariş TakibiGüçlü Altyapı

Ürünlerimiz Microsoft SQL Server, .NET, AZURE, MPLAB gibi yeni teknoloji, güçlü ve sorunsuz çalışma ortamı sağlayan alt yapılar üzerinde geliştirilmiştir.

Programlarımız ve cihazlarımız, senelik 150.000 üzerinde teslimat yapan müşterilerimizde yüksek terminal sayısı (aynı anda çalışan kullanıcı) ve yüksek iş yükü (yüksek miktarlı sipariş ve stok haraketi) altında başarıyla test edilmiştir.

Küçük işletmeler için geliştirdiğimiz uygulamalar da aynı alt yapıyı kullanır. İşletmenizin boyutu ne olursa olsun aynı sağlam alt yapıya sahip olursunuz.

Kolay Sipariş TakibiÇabuk Öğrenilir ve Kolay Kullanılır Program

Kolay Sipariş Takibi, gelişmiş ve kapsamlı yapısına rağmen kolay öğrenilebilir ve kullanılabilir bir programdır. Standart versiyonun kurulumu ve eğitimi, genellikle 30 dakika içinde tamamlanmakta ve çoğu kullanıcının adaptasyonu toplam bir saat içinde sonuçlanmaktadır. Paket Servis Programı

Easy-POS / Paket Servis Programı

Profesyonel paket servis programı
Easy POS / Paket Servis Programı, Lokanta, Restaurant, Pastahane, Fastfood, Büfe vb işletmelerin, Paket servis takip ve sıcak satış uygulamaları için geliştirilmiş %100 dokunmatik ekran uyumlu POS (Satış Noktası) Terminali programıdır.

Easy POS paket servis programı, iPhone®, iPad® gibi yeni teknoloji ürünlerinde bulunan slide, slide to open, slide search, multi-touch kullanım ve GDI32/64 resim fonksiyonlarını destekleyen profesyonel bir programdır.


2Orijinal CID Easy® Caller Id
Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id
KST Sipariş takip programı VoIP telefon (sayısal telefon / internet telefonu) hatları için özgün (firmamız tarafından geliştirilmiş, Türkiye'de ilk ve tek) Caller ID desteğine sahiptir.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları
Konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahip sipariş modülü.

0Fotoğraf Kalitesinde Ekran Tasarımı
Gözü yormayan kaliteli ekran tasarımı ile kullanıcı dostu arayüz

1Dokunmatik kullanım
Dokunmatik kullanıma uygun tasarlanmış ekranlar ile hızlı ve kolay kullanım

3YemeSepeti® Entegrasyonu
Yemek Sepeti siparişlerinizi sisteminize entegre edin

6Stok Takibi ve Üretim
Tam entegre stok modülü ile gerçek zamanlı (diğer modüllerden oluşan haraketin derhal stoğa işlenmesi) stok takibi yapın. Üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.

6Zimmet ve Depozito (Boş) Stoğu Takibi
Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini ve boş ünitelerinizin stok takibini kolayca yapın. (Müşteri zimmet adedi ve depo/müşteri bazında boş birim stoğu)

6Cari hesap ve Kasa Takibi
Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı ve/veya tahsilatı, stoğun gişiri, çıkışı veya iadesi vs.) otomatik oluşturulan hesap kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize (teslimatçılarınıza) ait cari hesaplarınızı (borç ve alacakları) kolayca takip edin.

6Fatura, Irsaliye ve Sipariş Fişleri (Basılı Malzemeler)
Basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura dökümüne son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler
İşinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlar ile işletmeniz kontrolünüz altında

0Otomatikleştirilmiş işlemler
Kullanıcıyı en az yoracak ve kullanıcıdan kaynaklanan hataları minimize edecek şekilde tasarlanmış, pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde düzenlenmiş program yapısı ile işinizi hızlandırın ve işletme kalitenizi yükseltin

4Web Entegrasyonu
Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya on-line (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalarınızdan gelen siparişleri otomatik olarak entegre edin.

5Zamanlı Promosyonlar
Belli tarihli ve saatli promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayın.

5Çizelgeli Siparişler
Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayın.

5Toplu Sevkiyat
Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturun ve siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayın.

5GPS ve Harita Araçları
Konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedin, araçlarınızın anlık konumlarını izleyin ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alın.

Paket Servis Programı|Paket Sipariş Programı

1. Easy POS paket servis modülü çağrı/sipariş takip listesi MayCalls/MyOrders logo

Paket Servis Entegrasyonu Çözümlerimiz
Paket servis entagrasyon programlarımız ile, YemekSepeti.com dan ve kendi web sitenizden on-line sipariş alın ve siparişlerinizi, araçlarınıza, şubelerinize on-line yönlendirin, teslimat ve tahsilatınızı on-line takip edin.
YemekSepeti.Com Entegrasyonu : Müşterilerinizin YemekSepeti.com üzerinden verdiği siparişler otomatik olarak Easy POS paket servis sisteminize düşsün ve diğer siaprişlerinizle entegre olsun.

WEB Sitesi Entegrasyonu : Web sitenizden verilen siparişler otomatik olarak Easy POS paket servis programına entegre olsun.

Dağıtım Ağı Entegrasyonu : Her kaynaktan (telefon, web sitesi, yemeksepeti vs) Oluşan siparişler şubelerinize veya kuryelerinize otomatik olarak bildirilsin, kuryenin teslimatı ve tahsilatını ise on-line takip edin.easy router
Easy Router

   • Masa Servis (Adisyon) modülleri
  • Garson el terminalleri
  • Akıllı menüler
  • Web sitesi sipariş entegrasyonu
  • Şube entegrasyonu
  • Teslimat ağı entegrasyonu

   çözümlerimiz için Restaurant Otomasyon Çözümleri
   sayfamızı ziyaret ediniz.