Halı Yıkama Programı

Halı yıkama servisleri için telefon çaldığı anda müşterinizi tanıyan müşteri, cari, kasa, personel, satış, iş emri takip eden Halı Yıkama Servis Takip ProgramıTeknolojilerimizi ihraç ediyoruzBu incelediğiniz ürünün altyapısını oluşturan
Teknolojimizi Dünya'ya İhraç Ediyoruz
İngiltere, Almanya, BAE, Umman, Hindistan ve Türkiye menşeili pek çok teknoloji ve yazılım firması da kendi ürünlerinde bizim ürettiğimiz caller id çözümlerini ve API servislerini kullanıyor.

Bu başarı öncelikle yıllardır bize inanan ve güvenen müşterilerimize aittir. Teşekkür ederiz...halı yıkama programı
Halı Yıkama ProgramıKST / Halı Yıkama Programı : Caller Id (müşteri tanıma/çaldır kapat sistemi) destekli sipariş, teslimat, tahsilat, kasa, stok, cari hesap, kurye ve personel takip programı

halı yıkama programıOn-line saha uygulaması : KST Halı Yıkama Programı ile, servis taleplerini sahadaki personelinize on-line yönlendirin ve tesellüm, teslimat ve tahsilatınızı on-line takip edin.

halı yıkama programıVoIP (IP) ve Android Telefon desteği : KST Halı Yıkama Programının VoIP caller id desteği ile yeni nesil VoIP telefonların ekonomik ve teknik avantajlarını işinize yansıtın.

halı yıkama programıÖzgün Caller ID Cihazları : Patentli ve Garanti belgesi Caller ID Cihazlarımız ile Donanım ve yazılıma aynı üreticiden destek almanın avantajlarını yaşayın.

halı yıkama programıOn-line sipariş alma araçları : KST Halı Yıkama Programı ile, web sitenizden, Tek tuş Android uygulamanızdan ve IVR (sesli yanıt) sistemlerinden on-line sipariş alın.

halı yıkama programıStok, Üretim, Maliyet Takibi ve Muhasebe : Programa entegre çalışan stok, üretim, cari hesap, kasa, personel takibi, zimmet takibi, çizelgeli sipariş araçları ile profesyonelliğinizi artırın.
halı yıkama programı

KST Halı Yıkama Programı
KST / Halı Yıkama Programı, Cari Hesap, Kasa, İş Emri Takip, Ürün ve Hizmet Tanımı destekli, Telefonla Müşteri tanıma yeteneğine sahip servis programıdır.

KST Halı Yıkama Programı, 1000' e yakın aktif kullanıcısı ile en yaygın sipariş takip programıdır. Uzun tecrübe süresi ve test eden kullanıcı sayısının yüksek olması sayesinde hatalardan arındırılmış sağlam ve başarılı bir programdır.

KST Halı Yıkama Programı, müşterileri bölgelere göre gruplandırma, bölgelere bölge sorumluları atama, aramaya bağlı otomatik sipariş oluşturma ve siparişlerin bölgelerdeki elemanlar otomatik olarak yönlendirilmesi, çizelgeli siparişler, özel fiyatlandırmalar, promosyonlar gibi gelişmiş sipariş fonksiyonlarını destekler.


2Orijinal CID Easy® Caller Id Cihazı : Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id Çözümü : Programlarımız, VoIP (Sanal Santraller ve IP Santraller) telefon hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

4IVR, Android Tektuş Sipariş ve Web Entegrasyonu : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalardan ve sesli yanıt sistemlerinden sipariş alın.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları : Programın sipariş modülü, konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir.

6Stok Takibi ve Üretim : Tam entegre stok ve üretim modülleri ile gerçek zamanlı stok takibi yapın. Depolarınızı ve araç stoklarınızı kontrol altına alın, üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.

6Zimmet ve Depozito (Boş) Stoğu Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini ve boş ünitelerinizin stok taki boş ürünlerinizin takibini kolayca yapın.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı, tahsilatı, stoğun gişiri-çıkışı-iadesi vs.) otomatik oluşturulan muhasebe kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize ait cari hesaplarınızı kolayca takip edin.

6Fatura, Irsaliye ve Sipariş Fişleri : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : KST Halı Yıkama Takip Programı ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlama modülü yardımıyla işletmenizi kontrol altına alın.

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Program pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıyı yormaz, kullanıcıdan kaynaklanan hataları en aza indirir ve işletme kalitenizi yükseltir.

5Zamanlı Promosyonlar : Zaman ayarlı (belli tarihli ve saatli) promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

5Çizelgeli Siparişler : Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

5Toplu Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturup, siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayabilirsiniz.

5GPS ve Harita Araçları : Global konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedebilir, araçlarınızın anlık konumlarını izleyebili ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Abone|sipariş|müşteri takip programı

 

 halı yıkama programı

MyOrders

On-Line Halı yıkama dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi
MyOrders, Halı yıkama programının On-Line teslimat/tesellüm ağı yönetim çözümüdür. Yerel olarak çağrı merkezininde oluşan şiparişlerinizi otomatik olarak bölgelere de ayırarak bölge sorumlularına gönderilmesini sağlar.

MyOrders ile oluşturulan siparişin ilgili araca/elemana yönlendirilmesi işlemleri otomatik olarak gerçekleşir. Elemanınız siparişi teslim aldığında ve teslim ettiğinde, teslimat ve tahsilat bilgisi on-line olarak (anında) kayıtlarınıza yansır.

Tüm android akıllı cep telefonlarında veya GSM modüllü tablet bilgisayarlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmış aplikasyonu ile sipariş ulaştığında teslimat personelini uyarır. GPS desteği ve akıllı harita ve navigasyon modülleri ile teslimat uygulamasını kolaylaştırır.

Program nasıl bir altyapı gerektirir ? : Merkez bilgisayarlar için ortalama hıza sahip bir Internet bağlantısı yeterlidir. KST Halı Yıkama Programı üzerinde bulunan mycalls servisi kullanıcı adı ve şifre tanımlanarak kolayca başlatılabilir.

KST Halı Yıkama Programı saha uygulaması ise tüm Android cihazlar ile uyumludur. Android Tablet ve telefon ile kullanılabilir. İlgili Android uygulamasını aşağıdan (download linkinden) veya Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

  • Özgün Android uygulaması ile kolay ve etkin kullanım.
  • Araç ve Personel İzleme (Araç takip fonksiyonu).
  • Navigasyon ve Harita (Müşterilerin Coğrafi Konumlarını Depolar).
  • Taşınabilir bluetooth yazıcı desteği.
  • Sahada Sipariş Oluşturma (Seviye:2).
  • Sahada Müşteri Oluşturma (Seviye:3).
easy routerMyOrders Yönetim ve İzleme Modülüeasy router easy router easy router
Giriş Ekranı Sipariş Listesi Sipariş Detayı
     
easy router easy router easy router
Teslimat / Tahsilat Harita Navigasyon
     
easy router easy router easy router
Yazdırma Yeni Sipariş Bildirimi Açılış


MyOrders ile siparişlerinizi elemanlarınıza on-line yönlendirin