Paket Servis Programı

Caller ID Cihazı Üreticisinden;
Lokanta, Restoran ve Cafeler için telefon çaldığı anda müşterinizi tanıyan, Nitelikli ve Sorunsuz Paket Servis Programı.

Paket Servis Programı

Easy POS Paket Servis Programı ile, yeni nesil sayısal (VoIP) telefon sistemlerinin, Bulut Bilişimin ve özgün Caller ID çözümlerinin işinize getireceği ekonomik ve teknik avantajları keşfedin.Paket Servis Programı

 paket servis programıProfesyonel Paket Servis Programı : 1000 den fazla aktif kullanıcısı ile Türkiye'nin en profesyonel ve en gelişmiş paket servis takip programı.

paket servis programıVoIP (IP) Telefon desteği: Fiziksel ve sanal IP santraller ile %100 uyumlu caller id desteği ile yeni nesil VoIP telefonların ekonomik ve teknik avantajlarını işinize yansıtın.

paket servis programıÖzgün Caller ID Cihazları : Patentli ve Garanti belgesi Caller ID Cihazlarımız ile Donanım ve yazılıma aynı üreticiden destek almanın avantajlarını yaşayın.

paket servis takip programıMobil Sipariş Alma Çözümleri : YemekSepeti.com'dan, kendi web sitenizden, Size özel mobil uygulamardan on line paket servis siparişi alın, sadakat uygulamaları ile müşteri verimliliğinizi artırın.

paket servis takip programıStok Takibi, Üretim ve Muhasebe :Paket Servis programına entegre çalışan stok, üretim, cari hesap, kasa, personel takibi, zimmet takibi, çizelgeli sipariş araçları ile profesyonelliğinizi artırın.

paket servis programıOn-line teslimat ağı yönetim sistemi: Microsoft Azure ve Google servisleri üzerinde çalışan profesyonel ve sorunsuz paket servis dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi.
paket servis programı

Paket Servis Programı Hakkında


Paket Servis Programlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını, gömülü sistem tasarımlarını ve üretimlerini de biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir...


Hakkımızda >>>

 Paket Servis Programı

Easy-POS / Paket Servis ProgramıProfesyonel paket servis programı

Easy POS / Paket Servis Programı, Lokanta, Restoran, Pastahane, Fastfood, Büfe vb işletmelerin, Paket servis takip ve sıcak satış uygulamaları için geliştirilmiş %100 dokunmatik ekran uyumlu POS (Satış Noktası) Terminali paket servis programıdır.

Easy POS / Paket Servis Programı, Promosyon modülü, ürün özellik yönetimi, üretim, maliyet, satış planlama, iskonto yönetimi, çizelgeli siparişler gibi pek çok sipariş planlama yeteneğine sahiptir.

Easy POS paket servis programı, iPhone®, iPad® gibi yeni teknoloji ürünlerinde bulunan slide, slide to open, slide search, multi-touch kullanım ve GDI32/64 resim fonksiyonlarını destekleyen profesyonel bir programdır.
2Özgün CID Easy® Caller Id : Analog telefon hatları için kullandığımız özgün Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id : Easy POS paket Servis programı VoIP telefon (Fiziksel IP santraller veya Sanal Santraller) hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

6Gelişmiş Paket Servis Takip Fonksiyonları : Easy POS Paket Servis Programı, konum kaydetme, ileri tarihli paket sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir.

0Fotoğraf Kalitesinde Ekran Tasarımı : Gözü yormayan kaliteli ekran tasarımı ile kullanıcı dostu arayüz sunar

1Dokunmatik kullanım : Dokunmatik kullanıma uygun tasarlanmış ekranlar ile hızlı ve kolay paket servis kaydı yapmanızı sağlar

3Easy POS YemeSepeti® Entegrasyonu : Yemek Sepeti üzerinden gelen paket siparişlerinizi paket sipariş programınıza kolayca entegre eder

4Web Entegrasyonu ve Mobil Uygulamalar : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil uygulamalarınızdan ve IVR servislerinden gelen paket siparişleri otomatik olarak entegre edilir.

6Stok Takibi ve Üretim : Programa tam entegre stok modülü ile gerçek zamanlı stok takibi yapabilirsiniz. Üretim reçeteleri ile üretiminizi kolayca oluşturabilirsiniz

6Zimmet ve Depozito (Boş) Stoğu Takibi : Programa tam entegre, depozitolu stok modülü ile depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini ve boş ünitelerinizin stok takibini kolayca yapabilirsiniz.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Easy POS Paket Servis Programı, her mali işlem sonucunda (paket siparişin teslimatı ve/veya tahsilatı, stoğun giriş-çıkışı veya iadesi vs.) otomatik oluşturulan hesap kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize (teslimatçılarınıza) ait cari hesaplarınızı (borç ve alacakları) kolayca takip etmenizi sağlar.

6Basılı Malzeme Tasarımı : Easy POS Paket Servis Programı Form tasarım araçları ile basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura dökümüne son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : Easy POS paket servis programı yönetim modülü ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlar ile işletmeniz kontrolünüz altına alabilirsiniz

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Kullanıcıyı yormayacak ve kullanıcı hatalarını azaltacak şekilde tasarlanmış, pek çok işlemi otomatik yürüten program yapısı ile işinizi hızlandırın ve işletme kalitenizi yükseltin.

5Zamanlı Promosyonlar : Belli tarihli ve saatli promosyonlarınızı planlayıp, program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayın. Paket servis uygulamanızın gücünü artırın.

5Çizelgeli Paket Servis : Müşterileriniz için çizelgeli paket sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik paket siparişler oluşturulmasını sağlayın.

5Toplu Paket Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturun ve paket siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayın.

5GPS ve Harita Araçları : Easy POS Paket Servis Programı konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedin, araçlarınızın anlık konumlarını izleyin ve konuma bağlı paket sipariş teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alın.

5Barkod Desteği : Barkod desteği ile ürün okutarak sipariş oluşturun, yaka kartı okutarak kurye teslimatı yapın.

Paket Servis Programı|Paket Sipariş Programı

1. Easy POS paket servis modülü çağrı/sipariş takip listesi paket servis programı

Paket Servis Entegrasyonu Çözümlerimiz
Paket servis programlarımız ile, YemekSepeti.com dan, kendi web sitenizden ve mobil (android ve ios) uygulamalardan on-line sipariş alın. Paket siparişlerinizi araçlarınıza, şubelerinize on-line yönlendirin, paket servis teslimat ve tahsilatınızı on-line takip edin.

YemekSepeti.Com Entegrasyonu : Müşterilerinizin YemekSepeti.com üzerinden verdiği siparişler otomatik olarak programınıza entegre olsun ve diğer paket siparişlerinizle entegre olsun.

WEB Sitesi Entegrasyonu : Easy POS Paket Servis Programı, web entegrasyon modülü ile sitenizden verilen siparişler otomatik olarak programınıza entegre olsun.

Mobil Uygulamalar : Easy POS Paket Servis Programının, size özel iOS ve Anroid uygulamaları ile sipariş alma ve müşteri sadakiti performansınızı artırın.

Şube ve Dağıtım Ağı Entegrasyonu : Easy POS Paket Servis Programı ile her kaynaktan (telefon, web sitesi, yemeksepeti vs) oluşan paket siparişleriniz şubelerinize veya kuryelerinize otomatik olarak bildirilsin, kuryenin paket sipariş teslimatı ve tahsilatını ise on-line takip edin.

easy router
Easy Router

 


Restoran Programı

Restoran Otomasyonu

Restoran Programıİşletmenize tam entegrasyon sağlayacak;

  • Masa Servis (Adisyon) modülleri
  • Garson el terminalleri
  • Akıllı menüler
  • Web sitesi paket servis entegrasyonu
  • Şube entegrasyonu
  • Paket Servis Teslimat ağı entegrasyonu

çözümlerimiz hakkında bilgi almak için Restoran Otomasyon Programı sayfamızı da ziyaret ediniz.