Etiket Bulutu

tüp su takip programı   ●   sucu programı   ●   sütcü programı   ●   su bayisi programı   ●   su takip programıAbone Takip Programı

Caller ID Cihazı Üreticisinden;
Tüp, Su, Süt bayii gibi işletmeler için telefon çaldığı anda müşterinizi tanıyan Profesyonel, Nitelikli ve Sorunsuz Sipariş ve Abone Takip Programı.Teknolojilerimizi ihraç ediyoruzBu incelediğiniz ürünün altyapısını oluşturan
Teknolojimizi Dünya'ya İhraç Ediyoruz
İngiltere, Almanya, BAE, Umman, Hindistan ve Türkiye menşeili pek çok teknoloji ve yazılım firması da kendi ürünlerinde bizim ürettiğimiz caller id çözümlerini ve API servislerini kullanıyor.

Bu başarı öncelikle yıllardır bize inanan ve güvenen müşterilerimize aittir. Teşekkür ederiz...tüpcü, sucu, sütcü sipariş ve abone takip programı


" Sadece Teslimatınızı değil, hesabınızı da doğru takip edin. "

KST Sipariş ve Abone Takip Programı, siz günlük işlerinizi yaparken, satıcı ve müşterilerinize ait cari hesapları, stoğunuzu, müşterilerinizin zimmetlerini, merkez kasanızı, elemanlarınızın kasalarını, depozito stoğunuzu, maliyetinizi, gelirinizi eksiksiz biçimde takip eder, kayıp-kaçağı en aza indirir.tüpcü,sucu,sütcü abone takip programıProfesyonel Programı : 1000 den fazla aktif kullanıcısı olan, cari hesabınızı, stoğunuzu, kasanızı, depozitonuzu sorunsuz takip eden Türkiye'nin en profesyonel sipariş ve abone takip programı.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıVoIP (IP) Telefon desteği : Entegre VoIP caller id çözümümüz ile VoIP telefonların ekonomik ve teknik avantajlarını abone takip uygulamanıza yansıtın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıÖzgün Caller ID Cihazları : Patentli ve Garanti belgesi Caller ID Cihazlarımız ile Donanım ve yazılıma aynı üreticiden destek almanın avantajlarını yaşayın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıMobil Sipariş Alma Çözümleri : Web sitenizden, mobil uygulamalardan ve IVR sistemlerden on line sipariş alın, sadakat uygulamaları ile müşteri verimliliğinizi artırın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıMuhasebe, Stok Takibi ve Depozito Takibi : Sipariş Takip Sistemine entegre çalışan stok, üretim, cari, kasa, araç takibi, zimmet, çizelgeli sipariş araçları ile profesyonelliğinizi artırın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıOn-line teslimat ağı yönetim sistemi : Microsoft Azure® Bulut ve Google servisleri üzerinde çalışan profesyonel saha dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi ile tüm servislerinizi entegre edin.Tüp, damacana su bayii abone takip programı

Hakkımızda


Abone Takip Programlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını, gömülü sistem tasarımlarını ve üretimlerini de biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir...


Hakkımızda >>>

Kullanıcılar diyor ki ;

 • " Yıllık ortalama 200.000 teslimat yaptığımız bir satış ağımız var.
  Yıllarca farklı programları denedikten sonra 4 sene önce KST sistemine kesin geçiş yaptık. Teşekkür ederiz. "
  Güray Çeklik - Diva Ticaret

 • " Pek çok programı denedik. En çok programdan kaynaklanan hatalar ve firmalardan destek alamamak yüzünden sorun yaşadık. Artık yaşadığımız sorunlar son derece azaldı ve istediğimiz anda da teknik destek alabiliyoruz. "
  Ferhat Bayrak
 • " Erzurumun en büyük su bayilerinden biriyiz. Yoğun bir işimiz ve yüksek sayıda müşterimiz var. Cid Easy 'ye geçinceye kadar kullandığımız hiç bir program ihtiyacımızı karşılamadı. Özellikle müşterilerimizin ve elemanlarımızın hesaplarını takip etmede çok sıkıntı yaşadık. 4 senedir KST SAbone Takip Programını kullanıyoruz. Sorunlarımız çözüldü. Teşekkür ederiz. "

  Bahri Ercili - Bilkay Su

 • " Programın en küçük modeli ile baladık. Bu gün geldiğimiz noktada 70.000'den fazla kayıtlı müşterimiz ve hafatalık binlerce adedi bulan siparişlerimiz var. İlk günden bu güne kadar bizimle beraber büyüyen ve ihtiyaçlarımıza uyum sağlayan bir programımız var. "  İsa Özden - Günlük Doğal Süt


Referanslarımız >>>

Tüpcü, sucu, sütcü sipariş ve abone takip programı

KST Abone Takip Programı
1000 den fazla işletmenin kullandığı, Profesyonel Abone Takip Programı

KST Abone Takip Programı, Tüp, su, süt gibi ürünlerin bayiliğini/dağıtımı yapan her boyda işletmeler için geliştirilmiş, profesyonel sipariş ve abone takip programıdır.

KST Abone Takip Programı, eklenip çıkarılabilen modüler program yapısı ve ölçeklendirilebilir veri tabanı yapısı ile küçük ve ortaboy işletmelerden, yüksek miktarlı dağıtım yapan büyük işletmelere kadar her boyda tüp ve su bayinin abone ve sipariş takip sistemi ihtiyaçlarına uygun olarak planlanabilir.

KST Abone ve Sipariş Takip Programı, 1000' den fazla aktif kullanıcısı ile en yaygın sipariş takip programıdır. Uzun tecrübe süresi ve test eden kullanıcı sayısının yüksek olması sayesinde hatalardan arındırılmış sağlam ve başarılı bir programdır. Özellikle yüksek dağıtım mikarına sahip tüp ve su bayilerince tercih edilmektedir.


2Orijinal CID Easy® Caller Id Cihazı : Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id Çözümü : Programlarımız, VoIP (Sanal Santraller ve IP Santraller) telefon hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

4IVR, Android Tektuş Sipariş ve Web Entegrasyonu : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalardan ve sesli yanıt sistemlerinden sipariş alın.

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Program pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıyı yormaz, kullanıcıdan kaynaklanan hataları en aza indirir ve işletme kalitenizi yükseltir.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı, tahsilatı, stoğun gişiri-çıkışı-iadesi vs.) otomatik oluşturulan muhasebe kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize ait cari hesaplarınızı, boş damacana ve tüp stoğunuzu kolayca takip edin.

5GPS ve Harita Araçları : KST Abone Takip Programı konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedebilir, araçlarınızın anlık konumlarını izleyebili ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

6Zimmet Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini takibini kolayca yapın. Boş damacana su ve tüp stoğunuzu kolayca takip edin. Tramğpa için topladığınız farklı markalardaki boş tüp ve damacanalarınızı (depozitolarınızı) kayıt alktına alın

6Basılı Malzemeler : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları : KST Abone Takip Programı, sipariş modülü, konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir. (*)

6Stok Takibi ve Üretim : Tam entegre stok ve üretim modülleri ile gerçek zamanlı stok takibi yapın. Depolarınızı ve araç stoklarınızı kontrol altına alın, üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.(*)

6Depozito (Boş) Stoğu Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini (depozitolarınız) ve boş ünitelerinizin (damacana veya boş tüp) takibini kolayca yapın.(*)

6Fatura ve Irsaliye Basımı : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.(*)

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : KST Abone Takip Programı ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlama modülü yardımıyla işletmenizi kontrol altına alın.

5Zamanlı Promosyonlar : KST Abone Takip Programı ile zaman ayarlı (belli tarihli ve saatli) promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.(*)

5Çizelgeli Siparişler : Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.(*)

5Toplu Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturup, siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayabilirsiniz.(*)

(*) Bu fonksiyonlar, KST Abone ve Sipariş Takip Programının profesyonel sürümünde bulunmaktadır.
Abone|sipariş|müşteri takip programı


1. Kolay Sipariş Takibi - Analizler damacana su ve tüp bayii abone takip programı

MyOrders

On-Line dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi
MyCalls / MyOrders, KST Abone Takip Programının on-Line dağıtım ve teslimat ağı yönetim çözümüdür. Damacana su, tüp vb abonelerden bayii çağrı merkezine gelen şiparişlerinizi otomatik olarak bölgelere de ayırarak bölge sorumlularına gönderilmesini sağlar.

MyCalls ve MyOrders KST Abone Takip Programı ile alınan ve oluşturulan oluşturulan siparişlerin abone bölgesine bağlı olarak bayinin ilgili teslimatçısına yönlendirilmesi işlemleri otomatik olarak gerçekleşir. Elemanınız damacana su veya tüp siparişini aboneye teslim ettiğinde ve/veya tahsilat gerçekleitiğinde, teslimat ve tahsilat bilgisi on-line olarak (anında) kayıtlarınıza yansır.

Tüm akıllı cep telefonlarında veya GSM modüllü tablet bilgisayarlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmış aplikasyonu ile sipariş ulaştığında bayii teslimat personelini uyarır. GPS desteği ve akıllı harita ve navigasyon modülleri ile abonenin konumunu haritada göstererek ve navigasyon açarak teslimat uygulamasını kolaylaştırır.

Nasıl bir altyapı gerektirir ? : Merkez bilgisayarlar için ortalama hıza sahip bir Internet bağlantısı yeterlidir. Kolay Sipariş Takibi Abone Takip Uygulaması üzerinde bulunan mycalls servisi kullanıcı adı ve şifre tanımlanarak kolayca başlatılabilir.

Abone Takip Saha uygulaması ise tüm Android cihazlar ile uyumludur. Android Tablet ve telefon ile kullanılabilir. İlgili Android uygulamasını aşağıdan (download linkinden) veya Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

 • Özgün Android abone takip uygulaması ile kolay ve etkin kullanım.
 • Araç ve Personel İzleme (Araç takip fonksiyonu).
 • Navigasyon ve Harita (Müşterilerin Coğrafi Konumlarını Depolar).
 • Taşınabilir bluetooth yazıcı desteği.
 • Sahada Abone ve sipariş oluşturma (Seviye:2).
 • Sahada Müşteri Oluşturma (Seviye:3).