Halı Yıkama Programı

Halı Yıkama Programı : Halı yıkama servisleri için müşteri tanıma, malzeme ve hizmet satış, iş/görev emri, kasa ve personel takip programlarıHalı Yıkama ProgramıSizi eski teknolojiye mahkum eden sistemlerden kurtulun...

KST Halı Yıkama Servisi Programı ile, Sayısal VoIP telefon sistemlerinin ve Microsoft® Azure® altyapısının işinize getireceği avantajları keşfedin :


>> VoIP telefonların avantajlarını keşfedin
KST / Halı Yıkama Programı : Caller Id (müşteri tanıma/çaldır kapat sistemi) destekli sipariş, teslimat, tahsilat, kasa, stok, cari hesap, kurye ve personel takip programı

On-line teslimat ağı yönetim çözümü: Siparişlerinizi sahadaki araçlarınıza ve elamanlarınıza on-line yönlendirin ve tesellüm, teslimatınızı ve tahsilatınızı on-line takip edin.
tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıSipariş entegrasyon araçları : Web sitenizden, Tek tuş Android uygulamanızdan ve IVR sistemlerinden oluşan siparişleri Merkez sipariş takip uygulamanıza entegre eden araçlardır.

tüp,su,süt abone ve sipariş takip programıCaller ID Cihazları : Telefonla gelen siparişlerde arayan numara bilgisinden müşteri tesbiti sağlayan cihazlardır. Analog ve VoIP (IP Santral - Sanal Santral) için çözümlerimiz vardır.
Halı Yıkama Programı Genel Özellikleri
Abone Takip Programı - Analog ve VoIP caller idGerçek Ar-Ge ve Gerçek Teknoloji Üretimi

Yazılımlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını ve gömülü sistem tasarımlarını da biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir.

Çağrı tanımlama cihazları (Analog ve VoIP Calller-id ler) düşük maliyetli küçük cihazlar olarak görülmekle birlikte, aslında sipariş takip sistemlerinin temel taşını oluşturan parçalardır. Tasarımları ve üretimleri ise zahmetli, maliyetli ve yoğun ar-ge çalışması gerektirir.

Bizler kalıcı olabilmek ve yaptığımız işin hakkını verebilmek için bu zahmetli ve maliyetli ar-ge çalışmalarına katlanmak gerektiğine inanıyoruz. Çünkü yaptığımız işi piyasadan pay kapmak olarak değil, teknolojik gelişime katkı sunmak olarak görüyoruz.

Abone Takip Programı - Analog ve VoIP caller idYeni Ar-Ge ürünümüz : VoIP Caller ID

Yine, Ar-Ge çalışmalarımızın devamı olarak yürüttüğümüz ve başarıyla sonuçlandırdığımız, yeni nesil IP telefon sistemlerini de kapsama alanımıza alan VoIP Caller-Id Cihazımız, bu çalışma tarzımıza güzel bir örnektir

Söz konusu çözüm, tüm Fiziksel IP Santal ve Sanal IP Santral alt yapılarını, standart analog telefonlar gibi kapsama alanımıza almıştır. Türkiye'de ise bu anlamdaki ilk ve tek üründür.

Bu ürün sayesinde bizim müşterilerimiz de sıkıntı yaşamadan, kolayca ve yüksek maliyetlere katlanmadan üstün imkanlar sunan yeni nesil sayısal telefon sistemlerine hızlıca geçiş yapabilmektedir.


entegre abone takip programıİşinize Değer Katan Entegre Sistemler

Kolay Sipariş Takibi programı, sadece bir sipariş alma ve abone takip programı değildir. Güçlü müşteri tanıma ve sipariş alma araçlarına ilaveten, firmanızı bir İşletme olarak ele alan sipariş ve abone takibi üzerinden yürüyen entegre bir çözümdür.

Program, siz günlük işlerinizi yaparken (şipariş alma, teslimat ve tahsilat), arka planda stoğunuzu, cari hesaplarınızı, merkez ve personel kasalarınızı, depozito ve zimmetinizi, boş stoğunuzu, ön ve resmi muhasebenizi vs.vs. size hissettirmeden ve yüksek doğrulukla takip eder.

Programın gelişmiş sipariş modülü ise, günlük işlerinizi (siparişin alınması, işlenmesi, yönlendirilmesi, teslimatın ve tahsilatın takibi gibi) yüksek oranda otomatikleştiren fonksiyonları sayesinde operatörün iş yükünü azaltır ve hata oranını düşürür.

Program uzun yıllar Muhasebe ve ERP yazılımları geliştirme tecrübesine sahip profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Kodlama (yazma), test ve hata giderme süreçlerinde, dünyaca kabul edilmiş debugging süreçleri uygulanarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz hatalardan arındırılmış güçlü yazılım sistemleri sunuyoruz.

Kolay Sipariş TakibiGüçlü Altyapı

Ürünlerimiz Microsoft SQL Server, .NET, AZURE, MPLAB gibi yeni teknoloji, güçlü ve sorunsuz çalışma ortamı sağlayan alt yapılar üzerinde geliştirilmiştir.

Programlarımız ve cihazlarımız, senelik 150.000 üzerinde teslimat yapan müşterilerimizde yüksek terminal sayısı (aynı anda çalışan kullanıcı) ve yüksek iş yükü (yüksek miktarlı sipariş ve stok haraketi) altında başarıyla test edilmiştir.

Küçük işletmeler için geliştirdiğimiz uygulamalar da aynı alt yapıyı kullanır. İşletmenizin boyutu ne olursa olsun aynı sağlam alt yapıya sahip olursunuz.

Kolay Sipariş TakibiÇabuk Öğrenilir ve Kolay Kullanılır Program

Kolay Sipariş Takibi, gelişmiş ve kapsamlı yapısına rağmen kolay öğrenilebilir ve kullanılabilir bir programdır. Standart versiyonun kurulumu ve eğitimi, genellikle 30 dakika içinde tamamlanmakta ve çoğu kullanıcının adaptasyonu toplam bir saat içinde sonuçlanmaktadır.tüp, su, süt sipariş ve abone takip programıEasy POS logo

KST Halı Yıkama Takip Programı
Kolay sipariş takibi / Halı Yıkama Programı, Halı yıkama servisleri için geliştirilmiş Cari Hesap, Kasa, İş Emri Takip, Ürün ve Hizmet Tanımı destekli, Telefonla Müşteri tanıma yeteneğine sahip halı yıkama servis programıdır.

Kolay sipariş takibi, 1000' e yakın aktif kullanıcısı ile en yaygın sipariş takip programıdır. Uzun tecrübe süresi ve test eden kullanıcı sayısının yüksek olması sayesinde hatalardan arındırılmış sağlam ve başarılı bir programdır.

Program müşterileri bölgelere göre gruplandırma, bölgelere bölge sorumluları atama, aramaya bağlı otomatik sipariş oluşturma ve siparişlerin bölgelerdeki elemanlar otomatik olarak yönlendirilmesi fonksiyonlarını destekler.


2Orijinal CID Easy® Caller Id
Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id
KST Sipariş takip programı VoIP telefon (sayısal telefon / internet telefonu) hatları için özgün (firmamız tarafından geliştirilmiş, Türkiye'de ilk ve tek) Caller ID desteğine sahiptir.

4Android Tektuş Sipariş ve Web Entegrasyonu
Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya on-line (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalarınızdan gelen siparişleri otomatik olarak entegre edin.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları
Konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahip sipariş modülü.

6Stok Takibi ve Üretim
Tam entegre stok modülü ile gerçek zamanlı (diğer modüllerden oluşan haraketin derhal stoğa işlenmesi) stok takibi yapın. Üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.

6Zimmet ve Depozito (Boş) Stoğu Takibi
Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini ve boş ünitelerinizin stok takibini kolayca yapın. (Müşteri zimmet adedi ve depo/müşteri bazında boş birim stoğu)

6Cari hesap ve Kasa Takibi
Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı ve/veya tahsilatı, stoğun gişiri, çıkışı veya iadesi vs.) otomatik oluşturulan hesap kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize (teslimatçılarınıza) ait cari hesaplarınızı (borç ve alacakları) kolayca takip edin.

6Fatura, Irsaliye ve Sipariş Fişleri (Basılı Malzemeler)
Basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura dökümüne son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler
İşinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlar ile işletmeniz kontrolünüz altında

0Otomatikleştirilmiş işlemler
Kullanıcıyı en az yoracak ve kullanıcıdan kaynaklanan hataları minimize edecek şekilde tasarlanmış, pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde düzenlenmiş program yapısı ile işinizi hızlandırın ve işletme kalitenizi yükseltin

5Zamanlı Promosyonlar
Belli tarihli ve saatli promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayın.

5Çizelgeli Siparişler
Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayın.

5Toplu Sevkiyat
Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturun ve siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayın.

5GPS ve Harita Araçları
Konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedin, araçlarınızın anlık konumlarını izleyin ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alın.

Abone|sipariş|müşteri takip programı

1. Kolay Sipariş Takibi - Analizler MayCalls/MyOrders logo

MyOrders

On-Line dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi
MyOrders, Halı yıkama programı On-Line teslimat/tesellüm ağı yönetim çözümüdür. Yerel olarak çağrı merkezininde oluşan şiparişlerinizi otomatik olarak bölgelere de ayırarak bölge sorumlularına gönderilmesini sağlar.

MyOrders ile tüm gelen siparişlerin alınması, oluşturulan siparişin ilgili birime yönlendirilmesi işlemleri otomatik olarak gerçekleşir. Elemanınız siparişi teslim aldığında ve teslim ettiğinde, teslimat ve tahsilat bilgisi on-line olarak (anında) kayıtlarınıza yansır.

Tüm akıllı cep telefonlarında veya GSM modüllü tablet bilgisayarlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmış aplikasyonu ile sipariş ulaştığında teslimat personelini uyarır. GPS desteği ve akıllı harita ve navigasyon modülleri ile teslimat uygulamasını kolaylaştırır.
Nasıl bir altyapı gerektirir ? : Merkez bilgisayarlar için ortalama hıza sahip bir Internet bağlantısı yeterlidir. Kolay Sipariş Takibi üzerinde bulunan mycalls servisi kullanıcı adı ve şifre tanımlanarak kolayca başlatılabilir.

Saha uygulaması ise tüm Android cihazlar ile uyumludur. Android Tablet ve telefon ile kullanılabilir. İlgili Android uygulamasını aşağıdan (download linkinden) veya Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

  • Özgün Android uygulaması ile kolay ve etkin kullanım.
  • Araç ve Personel İzleme (Araç takip fonksiyonu).
  • Navigasyon ve Harita (Müşterilerin Coğrafi Konumlarını Depolar).
  • Taşınabilir bluetooth yazıcı desteği.
  • Sahada Sipariş Oluşturma (Seviye:2).
  • Sahada Müşteri Oluşturma (Seviye:3).