Kalite ve Hizmet Anlayışımız
Garanti ve İade ŞartlarıMağazamızda satılan tüm ürünler Kybele Yazılım'ın garantisi altındadır.Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Y önetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

Yazılım Ürünlerinde Cayma Hakkı : Lisanslama gerektirmeyen yazılım ürünlerinde cayma hakkı için hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Lisanslı ürünlerde ise lisans kaldırma işleminin bizim tarafımızdan gerçekleştirilmesi zorunludur.

CID Easy Markalı Cihazlarda Cayma Hakkı :CID Easy markalı ürünlerde orjinal ve açılmamış kutu/paket ile teslimat zorunluluğu yoktur. Cihazın mekanik veya elektriksel hasar görmemiş olması, koruma ve garanti etiketlerinin sökülmemiş olması iade için yeterlidir. İade edilen cihazlar tarafımızca test edildikten sonra iade işlemi kabul veya red edilir.

Diğer Ürünlerde Cayma Hakkı : İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan gerçekleştirilmesi gereklidir.Original kutusu bozulmuş,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Her şartta cayma hakkı teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde kullanılmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte tarafınıza kestiğimiz orijinal fatura (sizdeki bütün nüshalar ile birlikte) ve iade sebebini içeren bir not eki ile göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu İade Faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.

Kybele Yazılım,yukarıda belirtilen şartların yerine getirilmesi durumunda, iade edilen ürünlerin bedelini, cayma hakkı veya ayıplı mal bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde iade eder.

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebilirler.